• Vileda
  • Про компанію

Про компанію Vileda в Україні

Торгова марка VILEDA існує з 1948 року і була заснована німецькою компанією з більш ніж 160 річною історією існування - «Freudenberg & Co. KG ». На сьогоднішній день Корпорація FHP налічує більш ніж 180 компаній в 43 країнах світу.

Місія бренду Vileda - створювати і пропонувати якісні інноваційні продукти, які полегшують життя сучасної жінки і дозволяють їй витрачати більше часу на себе.

Офіційним дистриб'ютором ТМ Vileda в Україні є компанія ТОВ «Бетта».

Компанія "Бетта" існує на ринку з 1997 року і обслуговує понад 1000 торгових точок по Україні і більше 500 роздрібних точок Києва та області. Серед клієнтів такі великі національні і регіональні мережі, як Епіцентр, НОВА Лінія, АШАН, NOVUS, Караван, МегаМаркет, Таврія та інші.

З моменту організації компанія пройшла кілька етапів розвитку:

1997 - дистрибуція побутової хімії компанії "Reckitt-Benckiser" (торгові марки: Vanish, Calgon, Calgonit, Сillit та ін.);

1999 - початок формування дистрибуторської мережі в м.Києві та області;

2000 - дистрибуція паперової продукції компанії SCA Hygiene Products (торгова марка Zewa);

2006 - початок виробництва товарів власної торгової марки «Добра Господарочка»;

2007 - дистрибуція гігієнічної продукції компанії SCA Hygiene Products (торгові марки Tena, Libero, Libresse);

2011 - імпорт і дистрибуція побутових товарів ТМ Vileda;

2014 року - дистрибуція продукції компанії «Reckitt Benckiser» (торгові марки: Durex, Contex);

2015 - дистрибуція ТМ Scholl компанії «Reckitt Benckiser».

На сьогоднішній день компанія «Бетта» - надійний і стабільний партнер в портфелі якого широкий асортимент господарської групи товарів, що дозволяє задовольнити найвибагливішого клієнта.

Компанія «Бетта» - стійкий лідер на ринку України, головне завдання якого полягає в забезпеченні кожного споживача першокласними, якісними і доступними товарами, виправдовуючи і перевершуючи очікування клієнтів.